160 PE 100-RC, SDR11/PN16 vannledning, L=6m
Produktnummer: 150313520
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
PE 100 RC SDR11 6m. Blå stripe, vannledning. Nordic Poly Mark.
- PE 100 RC
- SDR11
- 6m
- Nordic Poly Mark
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Fargekodet stripe på ytterrør | Blå |
| Rørfarge | Svart |
| Ytre diameter | 160 mm |
| Materialkvalitet | PE-100 RC |
| Materiale | PE (Polyetylen) |
| Standard dimension ratio (SDR) | 11 |
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| Dimensjon | 110mm |
| Vekt | 39.96 kg |