Fiberduk klasse 2, 2x110m, svart
Produktnummer: 190101202
EAN: 8388779010218
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
Fiberduk NGS bruksklasse 2. 220m2 pr rull (2 x 110m) Svart.
- NorGeoSpec
- Kl 2
- 220m2/rull
- Svart
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Materiale | Polypropylen |
| Lengde | 110 mm |
| Bredde | 2 mm |
| På rull | Ja |
| Bruksklasse NorGeoSpec | N2 |
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB Nummer | 60777709 |
| Bredde | 2 m |
| Lengde på rull | 110 m |
| Utførelse | Ikke-vevd (Non-woven) |
| Vekt | 30.80 kg |