Self 100x100 - 1m (B125 "S"-rist ) m/stuss
Produktnummer: 170300035
EAN: 5901386801043
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
Overvannsrennene i Self-serien har belastningsklasse A15 (galvanisert rist) eller B125 (støpejernsrist). A15-rennene er et ypperlig valg i gang- og grøntarealer, mens B125 med fordel kan brukes foran garasjer og i andre områder hvor det er lett trafikk (personbil).
- Dekorativ rist i støpejern
- Ypperlig foran private garasjer
- Belastningsklasse B125
- Nominell størrelse: DN100
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB Nummer | 60163273 |
| Materiale | Polymerbetong |
| Dimensjon | DN100 |
| Belastningsklasse | B125 |
| Materiale rist | Støpejern |
| Lengde | 1000 mm |
| Bredde | 120 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Antall pall | 90 |
| Vekt | 12.100000 kg |