Sett 315 firk.ramme og lokk D400 m/PVC teleskop 500mm BB+
Produktnummer: 100701510
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
Sett BB+ 315 firkantramme og lokk med skruer. Fastsittende PVC teleskoprør H=500mm.
- Perfekt til belegningsstein og heller
- D400
- Fastmontert teleskop
- Lokk med skruer
- Pakning i lokk
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| Dimensjon | 315mm |
| Produktstandard | EN124-2 |
| Vekt | 27.000000 kg |
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Lengde | 385 mm |
| Lasteklasse iht. EN 1433 | D400 |
| Ytre diameter | 450 mm |
| Bredde | 385 mm |
| Materialkvalitet | Støpejern, nodulært |
| Tilkoblingsdiameter | 315 mm |
| Materiale | Støpejern |
| Med lokk | Ja |
| Materiale i lokk | Støpejern |