Sett 600 ramme for teleskop og 650 lokk m/lås/pakn. D400 std
Produktnummer: 100300511
EAN: 7073203000712
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
Sett med ramme for teleskoprør og 650 lokk med pakning. Brukes som toppløsning på kummer med DN600 korrugert stigerør. EN124-2 D400 Vekt (sett): 108,5kg
- For montering med teleskoprør
- Tilpasset DN600 korrugert stigerør
- D400
- Lokk med pakning
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB Nummer | 60801648 |
| Vekt | 108.500000 kg |
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Materiale | Støpejern |
| Materialkvalitet | Støpejern, nodulært |
| Med lokk | Ja |
| Materiale i lokk | Støpejern |
| Tilkoblingsdiameter | 600 mm |
| Ytre diameter | 800 mm |
| Lengde | 800 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Lasteklasse iht. EN 1433 | D-400 |