Sett 650 høy ramme og lokk m/lås/PUR D400 BB+
Produktnummer: 100201513
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
BB+ er vår beste kvalitet og fineste finish. Leveres komplett med høy ramme (TH=250mm) og lokk med omsluttende pakning og lås. Lokket har tette spetthull. Vekt sett: 98,4kg (ramme 55,4 kg, lokk 43kg) Produktet er sertifisert i henhold til EN124-2 med belastningsklasse D400, og er egnet for installasjon i trafikkerte områder med tunge kjøretøy.
- Sett med lokk og høy ramme
- Lokk med omsluttende pakning
- Tette spetthull
- EN 124-2
- D400
- Overflatebehandlet
- Premium finish
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Materiale | Støpejern |
| Høyde | 250 mm |
| Materialkvalitet | Støpejern, nodulært |
| Belagt | Ja |
| Med lokk | Ja |
| Materiale i lokk | Støpejern |
| Tilkoblingsdiameter | 631 mm |
| Ytre diameter | 800 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Lasteklasse iht. EN 1433 | D-400 |
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| Vekt | 98.400000 kg |