Sett 650 høy ramme og lokk m/lås/PUR. (u/maling) D400 BB+
Produktnummer: 100201526
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
BB+ er vår beste kvalitet Leveres komplett med høy ramme (TH=250mm) og lokk med omsluttende pakning og lås. Lokket har tette spetthull. Vekt sett: 100,9kg. Produkter er ikke overflatebehandlet (umalt). Sertifisert i henhold til EN124-2 med belastningsklasse D400, og er egnet for installasjon i trafikkerte områder med tunge kjøretøy.
- Sett med lokk og ramme
- Omsluttende pakning
- EN 124-2
- D400
- Uten maling
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Materiale | Støpejern |
| Høyde | 250 mm |
| Materialkvalitet | Støpejern, nodulært |
| Belagt | Nei |
| Med lokk | Ja |
| Form tilkobling | Rund |
| Tilkoblingsdiameter | 631 mm |
| Ytre diameter | 800 mm |
| Lengde | 800 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| Vekt | 100.900000 kg |