Sett 650 høy ramme og ristlokk m/lås. (u/maling) D400 BB+
Produktnummer: 100201527
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
BB+ er vår beste kvalitet! Leveres komplett med høy ramme (TH 250mm) og ristlokk med lås. Vekt sett: 98kg Produktet er ikke overflatebehandlet (umalt) Sertifisert i henhold til EN124-2 med belastningklasse D400, og er egnet for installasjon i trafikkerte områder med tunge kjøretøy.
- Sett med ristlokk og høy ramme
- EN 124-2
- D400
- Uten maling
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Materiale | Støpejern |
| Høyde | 250 mm |
| Materialkvalitet | Støpejern, nodulært |
| Belagt | Nei |
| Form tilkobling | Rund |
| Tilkoblingsdiameter | 631 mm |
| Lengde | 800 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| Vekt | 98.700000 kg |