Sett TK1 ramme og "SVV" rektangulært lokk m/lås D400 std
Produktnummer: 101300707
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
BB std. TK1 med SVV logolokk og ramme tilpasset TK1 kabelkum/trekkekum i betong (1-lokks kum). Lokket er hengslet, og går i lås i åpen stilling. Produktet er sertifisert iht. EN 124-2, med belastningsklasse D400. Vekt pr sett: 154 kg.
- Sett med ramme og rektangulært lokk med SVV logo
- For TK 1 i betong
- EN124-2
- D400
- Overflatebehandlet
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Materiale | Støpejern |
| Høyde | 200 mm |
| Materialkvalitet | Støpejern, nodulært |
| Belagt | Ja |
| Materiale i lokk | Stpøejern |
| Lengde | 890 mm |
| Bredde | 865 mm |
| Lasteklasse iht. EN 1433 | D-400 |
| Deksel med hengsel | Ja |
| Lengde tilkobling | 712 mm |
| Bredde, tilkobling | 687 mm |
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| Vekt | 154.000000 kg |