Sett TK2 ramme og "SVV" rektangulærtlokk m/lås D400 std
Produktnummer: 101300708
Lagerbeholdning:
Deres pris
Pris på forespørsel
inkl. mva.
BB std. TK2 med to rektangulærlokk med SVV logo og ramme tilpasset TK2 kabelkum/trekkekum i betong (2-lokks kum). Lokket er hengslet, og går i lås i åpen stilling. Produktet er sertifisert iht. EN 124-2, med belastningsklasse D400. Vekt pr sett: 260kg.
- Sett med ramme og rektangulære lokk med SVV logo
- For TK 2 i betong
- EN124-2
- D400
- Overflatebehandlet
| Produktspesifikasjoner | |
|---|---|
| Vekt | 265.000000 kg |
| Egenskaper - ETIM | |
|---|---|
| Materiale | Støpejern |
| Høyde | 200 mm |
| Materialkvalitet | Støpejern, nodulært |
| Belagt | Ja |
| Med lokk | Ja |
| Materiale i lokk | Støpejern |
| Lengde | 1576 mm |
| Bredde | 865 mm |
| Lasteklasse iht. EN 1433 | D-400 |
| Deksel med hengsel | Ja |
| Lengde tilkobling | 1389 mm |
| Bredde, tilkobling | 687 mm |